Penzion Cheb Bájo :::

Penzion Bájo / Cheb

Penzion Bájo je rodinný penzion, který se nachází na okraji města Cheb. Svojí jedinečnou polohu v samé blízkosti nejmladší vyhaslé sopky ve střední Evropě. Je poblíž lázeňského trojúhelníku Františkových Lázní, Lázní Kynžvart a Mariánských Lázních což  je ideálním místem pro rekreaci a odpočinek. 

Ubytování:
Penzion Bájo hostům poskytuje moderní a klidné ubytování ve 4 pokojích a ve 2 apartmánech. Rozložení pokojů je apartmán se 4 lůžky s televizorem se satelitním příjmačem, vlastním sociálním zařízením a vybavenou kuchyní. Druhý apartmán má to samé vybavení, ale poskytuje hostům 3 lůžka.
 
Další jsou 4 pokoje z toho na jednom třílůžkovém a dvoulůžkovém hosté naleznou vlastní sociální zařízení, televizor se satelitním přijmačem a lednící.

Posledni 2 pokoje jsou také dvoulůžkový a třílůžkový se stejným vybavením. Kromě sociálního zařízení, které je společné.

Gastronomie:
V okolí a v centru Chebu se nachází několik stylových staročeskcýh hospůdek, ale i klasických restaurací které nabízejí tradiční českou kuchyni nebo mezinárodní kuchyni. Hosté si zaručeně vyberou z pestrých jídelních lístků, a završí to oroseným točeným pivem nebo dobrým vínem.

Služby:
Samozřejmostí penzionu Bájo je parkování v uzavřeném objektu, možnost uzamčení kol nebo zapůjčení dětské cestoví postýlky s povlečení. V letních měsících je možné posedět na zahradě pod pergolou a grilování s mnoha dalšimi aktivitami.

Okolí:
Poloha penzionu Bájo sama vybízí k výletům a k pěším procházkám. V blízském okolí jsou lázeňská centra cca. 3 km Františkovy Lázně. Do samotného historického centra Chebu je to něco kolem 10 minut.

Penzion Cheb Bájo - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenPenzion Cheb Bájo - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Cheb Bájo -  je k dispozici letní terasaPenzion Cheb Bájo - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardPenzion Cheb Bájo - přijímá kreditní karty VISAPenzion Cheb Bájo - přijímá kreditní karty American ExpressPenzion Cheb Bájo - Televize umožňuje příjem satelitních programůPenzion Cheb Bájo - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Cheb Bájo - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPenzion Cheb Bájo - Pokoje jsou vybaveny televizorem

::: Adresa :::

Penzion Bájo, Komorní 29/1933
Cheb 35002 Česká Republika
Tel: +420-844 223 113
Pension-Cheb-Bajo@cz-hotel.eu

::: Aktuální počasí :::

Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: 0 °C
Vítr: 16 m/s
Penzion Bájo ubytování Cheb Aktuální počasí ::: skoro zataženo

Doporučte tyto stránky: